Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2023/2024
Sławomira Czempińska
dyrektor szkoły
Justyna Ogrodzińska
Monika Średnicka
wicedyrektor szkoły
wicedyrektor przedszkola
Przedmiot
Nauczyciel
- J. polski
- Anna Jaworska wych. 5a
- Małgorzata Stańska
- Dorota Witczak wych. 7b
- Marzena Kępka
- J. angielski
- Katarzyna Śliwińska
- Patrycja Dąbkowska
- Anna Adamczyk
- Agnieszka Sas-Crus
- J. hiszpański
- Patrycja Dąbkowska
- Matematyka
- Grzegorz Golasa
- Monika Flis
- Jacek Borkowski
- Przyroda/Biologia
- Justyna Ogrodzińska
- Dorota Pała wych. 8a
- Geografia
- Justyna Ogrodzińska
- Fizyka
- Elżbieta Kowalczyk
- Chemia
- Dorota Pała wych. 8a
- Plastyka
- Lilianna Wasiak wych. 5c
- Wychowanie Fizyczne
- Joanna Latawiec
- Małgorzata Skwira wych. 4a
- Dawid Zieliński
- Robert Salwin
- Muzyka
- Katarzyna Januszewska wych. 6a
- Technika
- Katarzyna Januszewska
- Religia
- Ewa Kozłowska
- Katarzyna Pruszczyk
- ks. Rafał Stasiak
- Etyka
- Wiesława Rupik
- EDB
- Arkadiusz Kępka
- Zajęcia komputerowe
- Marzena Iwańska
- historia
- Anna Jaworska
- Arkadiusz Kępka
- Wiedza o społeczeństwie
- Sławomira Czempińska
- Wychowanie do życia w rodzinie
- Dorota Pała
- Edukacja wczesnoszkolna
- Bogda Jasińska-Różyc wych. 2a
- Dominika Szeląg wych.2b
- Natalia Kaczyńska wych. 2c
- Katarzyna Adaszewska wych. 3a
- Krystyna Kalbarczyk wych. 3b
- Katarzyna Korczak wych. 3c
- Joanna Trojanowska wych. 1a
- Agnieszka Gwardys wych. 1b
- Ewa Paliwoda wych. 1c
- świetlica
- Elżbieta Kęcik
- Anna Poniewierska
- Anna Biczyk - Fąfara
- Henryka Tomczyk
- biblioteka szkolna
- Agnieszka Stankiewicz-Kwil
- Nauczyciele współorganizujący
- Małgorzata Przybysz wych. 6b
- Anna Bińkowska wych. 5b
- Magdalena Galas wych. 4b
- Agata Tomczyk 1c
- Aneta Rydel 4a
- Kamila Rojek wych. 7a
- Pedagog szkolny
- Dominika Szeląg wych. 2b
- Pedagog specjalny
- Dorota Zwolińska
- Psycholog
- Maria Grzelak
- Logopeda
- Terapeuta Integracji Sensorycznej
-
Magdalena Domańska
-
Aneta Kroc, Katarzyna Korczak
klasy / wychowawcy
KLASA IA SALA NR 25 - p. Joanna Trojanowska
KLASA IB SALA NR 27 - p. Agnieszka Gwardys
KLASA IC SALA NR 23 - p. Ewa Paliwoda
KLASA IIA SALA NR 27 - p. Bogda Jasińska-Różyc
KLASA IIB SALA NR 25 - p. Dominika Szeląg
KLASA IIC SALA NR 23 - p. Natalia Kaczyńska
KLASA IIIA SALA NR 33 - p.Katarzyna Adaszewska
KLASA IIIB SALA NR 35 - p. Krystyna Kalbarczyk
KLASA IIIC SALA NR 24 - p. Katarzyna Korczak
KLASA IVA SALA NR 30 - p. Małgorzata Skwira
KLASA IVB SALA NR 31 - p. Magdalena Galas
KLASA VA SALA NR 40 - p. Anna Jaworska
KLASA VB SALA NR 34 - p. Anna Bińkowska
KLASA VC SALA NR 08 - p. Lilianna Wasiak
KLASA VIA SALA NR 02 - p. Katarzyna Januszewska
KLASA VIB SALA NR 13 - p. Małgorzata Przybysz
KLASA VIIA SALA NR 14 - p. Kamila Rojek
KLASA VIIB SALA NR 12 - p. Dorota Witczak
KLASA VIIIA SALA NR 11 - p. Dorota Pała