Wykaz_zajec_pozalekcyjnych._(2)(1).docx
RODZAJ ZAJĘĆ
KLASA
DZIEŃ TYGODNIA
GODZINA
NAUCZYCIEL
KOŁO FIZYCZNE
VIIA/VIIB
WTOREK
13:45-14:30
ELŻBIETA KOWALCZYK
KOŁO „ Z FIZYKĄ
W PRZYSZŁOŚĆ”
VIIIA
ŚRODA
14:35-15:20
ELŻBIETA KOWALCZYK
KOŁO „MŁODY LABORANT”
VIIIA
PONIEDZIAŁEK
12:50-13:35
DOROTA PAŁA
KOŁO „MŁODY LABORANT”
VIIA/VIIB
WTOREK – CO DRUGI TYDZIEŃ
13:45-14:30
DOROTA PAŁA
KOŁO BIOLOGICZNE
VIB
WTOREK-CO DRUGI TYDZIEN
13:45-14:30
DOROTA PAŁA
KOŁO LINGWISTYCZNE
VIIA
CZWARTEK
8:00-8:45
KATARZYNA ŚLIWIŃSKA
KOŁO TANECZNE
IV-VIII
WTOREK
CZWARTEK
8:00-8:45
8:00-8:45
ANETA RYDEL
CHÓR
I-VIII
CZWARTEK
14:35-15:20
15:25-16:10
KATARZYNA JANUSZEWSKA
KOŁO INSTRUMENTALNE
I-VIII
CZWARTEK
13:45-14;30
KATARZYNA JANUSZEWSKA
SKS
VI-VIII
PIĄTEK
15:25-16:10
DAWID ZIELIŃSKI
SKS
IV-VIII
ŚRODA
15:20-16:10
JOANNA LATAWIEC
SKS
IV-VIII
PONIEDZIAŁEK
15:20-16:10
ROBERTY SALWIN
ARYTMETYKA MENTALNA
IVA/IVB
VA/VB
CZWARTEK
PIĄTEK
CZWARTEK
PIĄTEK
8:00-8:45
8:00-8:45
8:00-8:45
13:45-14:30
MONIKA FLIS
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
IA
CZWARTEK
14:35-15:20
JOANNA TROJANOWSKA
ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE KREATYWNOŚĆ
IA
ŚRODA
14:35-15:20
JOANNA TROJANOWSKA
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
IB
CZWARTEK
11:45-12:30
AGNIESZKA GWARDYS
ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE KREATYWNOŚĆ
IB
PONIEDZIAŁEK
15:25-16:10
AGNIESZKA GWARDYS
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
IC
ŚRODA
10:40-11:25
EWA PALIWODA
ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE KREATYWNOŚĆ „MAŁY PLASTYK W ŚWIECIE LITERATURY”
IC
PIĄTEK
8:00-8:45
EWA PALIWODA
ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE KREATYWNOŚĆ
IIA
PIĄTEK
14:35-15:20
BOGDA
JASIŃSKA-RÓŻYC
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
IIA
ŚRODA
11:45-12:30
BOGDA
JASIŃSKA-RÓŻYC
ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE KREATYWNOŚĆ
IIB
CZWARTEK
8:00-8:45
DOMINIKA SZELĄG
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
IIB
ŚRODA
11:45-12:30
NATALIA KACZYŃSKA
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
IIC
PIĄTEK
13:45-14:30
NATALIA KACZYŃSKA
ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE KREATYWNOŚĆ
IIC
PIĄTEK
12:50-13:35
NATALIA KACZYŃSKA
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
IIIA
PONIEDZIAŁEK
8:50-9:35
KATARZYNA ADASZEWSKA
ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE KREATYWNOŚĆ
IIIA
ŚRODA
14:35-15:20
KATARZYNA ADASZEWSKA
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
IIIB
CZWARTEK
10:40-11:25
KRYSTYNA KALBARCZYK
ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE KREATYWNOŚĆ
IIIB
PONIEDZIAŁEK
8:00-8:45
KRYSTYNA KALBARCZYK
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
IIIC
WTOREK
11:45-12:30
KATARZYNA KORCZAK
ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE KREATYWNOŚĆ
IIIC
PIĄTEK
8:00-8:45
KATARZYNA KORCZAK
ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI
VIIB
PONIEDZIAŁEK
14:35-15:20
MONIKA FLIS
ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI
VIIIA
PONIEDZIAŁEK
8:00-8:45
GRZEGORZ GOLASA
ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI
VIIA
ŚRODA
8:00-8:45
GRZEGORZ GOLASA
ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z JĘZYKA POLSKIEGO
VA/VB
WTOREK
8:00-8:45
ANNA JAWORSKA
ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z JĘZYKA POLSKIEGO
VIIIA
WTOREK
13:45-14:30
DOROTA WITCZAK
ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z JĘZYKA POLSKIEGO
VIA
PIĄTEK
12:50-13:35
WIESŁAWA RUPIK
TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH
TUS
PONIEDZIAŁEK
ŚRODA
PIĄTEK
9:45-10:30
8:00-8:45
8:0-8:45
MARIA GRZELAK
MARIA GRZELAK
ANNA BIŃKOWSKA
INTEGRACJA SENSORYCZNA
SI
IVB
IA/IC
VB
PRZEDSZKOLE
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
11:45-12:30
10:40-11:25
11:45-12:30
13:45-14:30
10:40-11:25
KATARZYNA KORCZAK
INTEGRACJA SENSORYCZNA
SI
PRZEDZKOLE
ŚRODA
PIĄTEK
11:15-16:15
12:50-16:15
ANETA KROC
ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
8:30-13:00
11:30-13:00
8:30-14:30
11:30-16:00
8:30-13:00
MAGDALENA DOMAŃSKA
REWALIDACJA
IVB
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
PIĄTEK
14:35-15:20
11:45-12:30
12:50-13:35
8:00-8:45
MAGDALENA GALAS
REWALIDACJA
VB
VB
VIIB
IVB
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
ŚRODA
PIĄTEK
12:50:13:35
8:00-8:45
7:00-8:45
9:45-10:30
13:45-14:30
14:35-15:20
ANNA BIŃKOWSKA
TERAPIA PEDAGOGICZNA
IVA/IVB
VIIIA
IB
VIIB
VIA
VB
VA/VB
CZWARTEK
CZWARTEK
CZWARTEK
CZWARTEK
PIĄTEK
PIĄTEK
PIĄTEK
8:0-8:45
8:50-9:35
12:50- 13:35
13:45-14:30
12:50-13:35
13:45-14:30
14:35-15:20
AGNIESZKA GWARDYS
REWALIDACJA
VIIA
VIB
IVA
IC
IVA
VIB
VIIA
VIIA
VIIA
IC
PONIEDZIAŁEK
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
ŚRODA
ŚRODA
ŚRODA
CZWARTEK
CZWARTEK
PIĄTEK
8:50-9:35
13:45-14:30
8:00-8:45
11:45-12:30
13:45-14:30
14:35-15:20
15:25-16:10
8:00-8:45
12:50-13:35
11:45-12:30
MAŁGORZATA PRZYBYSZ
MAŁGORZATA PRZYBYSZ
TERAPIA PEDAGOGICZNA
VC
IIB/IIC
VIB
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
CZWARTEK
8:00-8:45
9:45-10:30
8:50-9:35
MAŁGORZATA PRZYBYSZ
REWALIDACJA
IC
IIIA
WTOREK
CZWARTEK
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
8:00-8:45
8:00-8:45
13:45-14:30
13:45-14:30
EWA PALIWODA
JĘZYK POLSKI DLA UCZNIÓW Z UKRAINY
ŚRODA
PIĄTEK
13:45-14:30
11:45-12:30
ANNA JAWORSKA
REWALIDACJA
___________
robotyka
IIC
________
II-IV
PONIEDZIAŁEK
PIĄTEK
____________
wtorek
8:40-9:40
9:45-10:30
________
kl. 2c l. 1
kl. 2bc l. 2kl.3b 2c l.3
kl 3a l.7
kl.4b 3c l. 5
kl.4a 3c l. 6_______________
Tomasz Śliwiński